Stiftelsens team

Inom stiftelsen har vi en mindre stab som sköter om det mesta som händer inom Ekskäret. Vi har dessutom ett team som med stort engagemang sköter om verksamheten ute på ön Ekskäret. 

Teamet på Stiftelsen Ekskäret

Caroline Sahlborn Stiernstedt

Caroline Stiernstedt Sahlborn

Verksamhetschef/CEO
Tel: +46 (0)70 249 77 81
E-post:  caroline@ekskaret.se

Claes Nordén

Claes Nordén

Ekonomiansvarig
Tel: +46 (0)76 555 56 73
E-post:  claes@ekskaret.se

Kelsey LeGlouahec

Kelsey LeGlouahec

Office & Mood Manager
Tel: +46 (0)70 514 77 25
E-post: kelsey@ekskaret.se

Sara Tengvall

Sara Tengvall

Programansvarig & facilitator
Tel: +46 (0)70 847 48 44
E-post: sara@ekskaret.se

Jonathan Adolfsson

Jonathan Adolfsson

Verksamhetsledare för Protus
Tel: +46 (0)708 972 500
E-post: jonte@protus.se

Magnus Åkerlind

Kommunikation
Tel: +46 (0)73 366 04 46
E-post: magnus@ekskaret.se

 

Teamet på ön Ekskäret

Carl Oscar Törnros

Carl Oscar Törnros

Ansvarig för uthyrning och externa program på Ekskärets arenor
Tel: +46 (0)72 050 29 72
E-post: carloscar@ekskaret.se

Lena Salomonsson

Anna Nordqvist

Kökschef
Tel: +46 72 402 16 57
E-post: anna@ekskaret.se

Thomas JohanssonLise-Lotte Johansson

Lise-Lotte Johansson (Tjänstledig)

Koordinator
 

Thomas Johansson

Thomas Johansson

Anläggningsansvarig
Tel: +46 (0)70 563 67 14
E-post: thomas@ekskaret.se