Stiftelsens team

Inom stiftelsen har vi en mindre stab som sköter om det mesta som händer inom Ekskäret. Vi har dessutom ett team som med stort engagemang sköter om verksamheten ute på ön Ekskäret. 

Teamet på Stiftelsen Ekskäret

 Caroline Sahlborn Stiernstedt

Caroline Stiernstedt Sahlborn

Verksamhetschef/CEO
Tel: +46 (0)70 249 77 81
E-post:  caroline@ekskaret.se

 Claes Nordén

Claes Nordén

Ekonomiansvarig
Tel: +46 (0)76 555 56 73
E-post:  claes@ekskaret.se

Magnus Åkerlind

Kommunikation
Tel: +46 (0)73 366 04 46
E-post: magnus@ekskaret.se

 Sara Tengvall

Sara Tengvall

Programansvarig & facilitator
Tel: +46 (0)70 847 48 44
E-post: sara@ekskaret.se

 

Teamet på ön Ekskäret

 
 Thomas JohanssonLise-Lotte Johansson

Lise-Lotte Johansson 

Koordinator
Tel: +46 (0)72 402 16 57
E-post: lise-lotte@ekskaret.se

 Thomas Johansson

Thomas Johansson

Anläggningsansvarig
Tel: +46 (0)70 563 67 14
E-post: thomas@ekskaret.se

 Carl Oscar Törnros

Carl Oscar Törnros

 Tjänstledig

Skärmavbild 2018-08-14 kl. 11.04.01.png

Mona Sillén

Kordinator
Tel: +46 (0)76 677 58 61
E-post: mona@ekskaret.se